De favoriete kerstbestemmingen van ons team

Heeft u al reisplannen gemaakt voor Kerstmis?

De feestdagen lijken nog ver weg, maar het is nu de perfecte tijd om vooruit te plannen en te genieten van voordelige prijzen en talloze mogelijkheden. Ontdek hieronder de favoriete kerstbestemmingen van ons team en laat u inspireren door hun persoonlijke tips.

Zuid-Afrika boom zonsondergang

‘Kersfees’ in Zuid-Afrika

Tips van collega Astrid

 • Plof neer op een zitzak bij Constantia Glen en geniet van een wijntje met prachtig uitzicht.
 • Breng een bezoek aan de Oranjezicht Farm Market in het weekend, waar zowel toeristen als locals hun verse boodschappen kopen.
 • Maak een hike naar de top van Lion’s Head met zonsondergang of voor de mindere actievelingen; een cocktail bij the Lawns met zonsondergang. Kaapstad is rijk aan ontzettend veel goede restaurants.
 • Ga voor de lunch naar Chefs Warehouse Tintswalo en voor het diner naar Asoka. Let wel: in de kerstperiode altijd reserveren!

‘Julen’ in Lapland

Tips van collega Ben

 • Kies voor Zweeds Lapland. Dit is minder druk bezocht dan het Finse deel en alles is net wat kleinschaliger, persoonlijker en puurder. Ook vindt u hier prachtige besneeuwde bergen en diepe valleien. Het nationaal park Abisko is daar een schoolvoorbeeld van. Het uitzicht vanaf de bergtoppen in deze regio is magisch.
 • Droomt u ervan om het magische Noorderlicht te zien? Met de Aurora app ontdekt u niet alleen de dagelijkse kansen op dit schouwspel, maar ook het ideale tijdstip om naar buiten te gaan voor de beste ervaring.
 • Avontuurlijke activiteiten zoals een huskytocht, sneeuwhiken of een ritje op een sneeuwscooter, plant u het best rond het middaguur. Zo heeft u het meeste daglicht. Hierna kunt u heerlijk ontspannen in een traditionele sauna of genieten bij het haardvuur.
 • Bespaar niet op kleding voor extreme kou. Een reis naar Lapland is een unieke belevenis en verdient hoogwaardige uitrusting. Investeer in kwalitatieve winterkleding zoals een isolerende skijas, warme handschoenen en muts, waterdichte snowboots, een thermische onderlaag en een fleece-trui en om comfortabel te genieten van deze onvergetelijke reis.

‘Krismas’ in Maleisië

Tips van collega Bas

 • Geniet van een cocktail met een schitterend uitzicht over de hele skyline van Kuala Lumpur bij Vertigo in het Banyan Tree Hotel.
 • Breng een bezoek en maak een leuke foto met de vele streetart in George Town. Wist u dat u hier ook de beste streetfood van heel Maleisië kunt vinden?
 • Stap op een jetski in Langkawi, hier spotte ik dolfijnen die op korte afstand van de jetski langs zwommen!
 • Het oudste regenwoud ter wereld is Taman Negara National Park. Spot hier vele diersoorten als olifanten, tijgers, beren en apen.
ruins-beach-mexico

‘Navidad’ in Mexico

Tips van collega Robin

 • Bewonder de Teotihuacán vallei van boven tijdens een indrukwekkende ballonvaart.
 • Bezoek een van de vele cenotes, diepe grotten met kraakhelder water. Naast dat u hier kunt zwemmen, kunt u bij sommige cenotes zoals Cenote K’áak´ ook ziplinen.
 • Een uitstapje naar wereldwonder Chichén-Itzá mag niet ontbreken, dit is een van de belangrijkste steden van de Maya’s.
 • Beklim de 42 meter hoge tempel El Castillo in Coba. Doe dit een halfuur voor zonsondergang voor een unieke ervaring.
 • Stap aan boord van de Jose Cuervo Express, de nog enige rijdende historische trein in Mexico. Deze locomotief brengt u niet alleen naar het stadje Tequila, maar tijdens deze rit drinkt u onbeperkt tequila.

عيد الميلاد‘ in Oman

Tips van collega Marissa

 • Bezoek het traditionele bergdorp Birkat al Mouz, één van de ruïnedorpjes in het land die nog gebruik maakt van de aflaj-irrigatiesystemen. Deze eeuwenoude manier van plantages bewateren staan dan ook op de UNESCO Werelderfgoedlijst.
 • Bij restaurant Rozna in Muscat geniet u van typische traditionele Omaanse gerechten. Het restaurant bevindt zich in een oud fort en biedt daarom de beste lokale ervaring!
 • Nizwa wordt vaak enkel bezocht vanwege het bekendste fort uit het land en de geitenmarkt op vrijdagen. Echter, nabij Nizwa vindt u ook het Oman Across Ages Museum. Dit museum is nog niet zo bekend onder een groot publiek.
 • Voor avonturiers raad ik aan om naar het zuiden af te reizen en een woestijnexpeditie in de Empty Quarter te doen: slapen onder de sterren in ‘s werelds grootste zandwoestijn!
Liever naar een andere bestemming?
Met onze handige keuzehulp vindt u binnen een minuut de perfecte bestemming voor uw volgende vakantie. Geef uw wensen en voorkeuren aan en bekijk het overzicht met reizen die daar het best bij aansluiten.